Samochody na fototapetach

W ostatnim czasie na rynku pojawia się coraz bogatszy katalog graficznych dodatków wyposażenia wnętrz i dekoracji. Za pomocą fototapety skutecznie można dodać pokoju dla młodego potomka charakteru, ale jednocześnie powiększyć optycznie kuchnię. Fototapeta powinna jednak przede wszystkim dekorować.

40's vintage woody station wagon

Dominujący w fototapecie kolor ma kluczowy wpływ na to, czy przestrzeń w pomieszczeniu zostanie zdominowana przez ścianę, czy raczej poszerzona o nową perspektywę. Nie każdy musi wiedzieć, jaki efekty końcowy będzie miało zastosowanie fototapety w pomieszczeniu – kupienie wzoru w ciemno, kierując się reklamą lub zdjęciem katalogowym, może być bardzo mylące. Istnieją na szczęście graficzne programy, które pozwalają na przeprowadzenie symulacji swojego wnętrza po konkretnych zmianach dekoracyjnych.

Można więc z korzystać z aplikacji, która w trójwymiarze zaprezentuje wszystkie warianty i efekty zmian. Musimy pamiętać o funcji ozobnej fototapety, dlatego młodzi przyklejają to, czym sie fascynują, a więc samochody, piłkarze, gwiazdy muzyki rozrywkowej